Anna Mucha straciła pracę w TVP. Wiemy kto ją zastąpi!

Mucha w opałach?! Gwiazda w totalnej konsternacji
Anna Mucha/ Fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha była gwiazdą programu “To był rok!”. Aktorka  jednak teraz nie pojawi się w nowym sezonie teleturnieju TVP1. Jej miejsce zajmie inna celebrytka znana z Telewizji Polskiej.

Przypomnijmy, że program “To był rok!” zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku. Poszczególne odcinki teleturnieju poświęcone są innemu okresowi z przeszłości – od lat 60. XX wieku do czasów współczesnych. W skrócicie w turnieju chodzi o to, że dwie drużyny odpowiadają na pytania z danego okresu.

Dodatkowo każda z drużyn ma swojego kapitana, który nie zmienia się w trakcie całej edycji programu. I właśnie w pierwszej edycji “To był rok!” przywódcami drużyn byli aktorzy. Czyli Anna Mucha i Antoni Królikowski.

Jak podają Wirtualne Media, teraz doszło do zmian kapitanów w programie.

Dlatego nowymi kapitanami drużyn w drugiej edycji programu będą Katarzyna Zielińska i Maciej Kurzajewski. Aktorkę znamy jest przede wszystkim z serialu TVP2 “Barwy szczęścia”. Jednego z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce, przedstawiać nie trzeba.

Jak podaje portal Wirtualne Media, pierwszy odcinek nowej serii “To był rok!” trafi na antenę TVP1 w niedzielę, 15 marca 2020 roku.

Źródło: wirtualnemedia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here