Barbara Kurdej-Szatan w czarnych krótkich włosach. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy! [FOTO]

Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan/Fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w nowej fryzurze. Czarne krótkie włosy nie spodobały się wszystkim fanom: “Oj nie. Lepiej w blondzie”.

Kilka miesięcy temu Barbara Kurdej-Szatan nagle straciła trzy programy w Telewizji Publicznej. Sama aktorka uważa, że była “niewygodna” dla telewizji.

– Ja byłam od początku niewygodna. (…) Broniłam wolnych sądów, chodziłam na te marsze protestacyjne i ja czułam od początku, że to się nie podoba, ale pozwalano mi na prowadzenie tych programów, bo była to pierwsza kadencja. Wtedy jeszcze rządzący “macali Polskę”, sprawdzali, na ile i gdzie mogą sobie pozwolić – wyznała podczas rozmowy z Radiem Zet.

Mimo zwolnienia z TVP, gwiazda “M jak Miłość” nie narzeka na brak pracy. Basia została gwiazdą Polsatu i poprowadziła Sylwestrową Moc Przebojów. Oprócz tego nadal gra w teatrze. Ostatnio aktorka musiała zmienić fryzurę dla jednej w rol. Kurdej-Szatan pokazała się fanom w krótkich czarnych włosach.

Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fanom aktorki jednak bardziej się podoba Barbara w swoich blond włosach.

“Lepiej zostań przy swoim blondzie”, “To jest nie do poznania”, “Nieeeee” – piszą fani.

A jak Wam się podoba Barbara w takim wydaniu?

View this post on Instagram

Czarnulką być 😈🎭

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here