Blanka Lipińska dała kolejną szansę ukochanemu?! “Specjalnie przyjechał dla niej do Puław”

Blanka Lipińska romansuje z Baronem. Jak długo potrwa ich związek? Foto: print screen z YouTube/TVN Style/ Radio Złote Przeboje
Blanka Lipińska romansuje z Baronem. Jak długo potrwa ich związek? Foto: print screen z YouTube/TVN Style/ Radio Złote Przeboje

Blanka Lipińska i Alek Baron to jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu. Sławna pisarka i przystojny muzyk byli ze sobą niespełna rok po czym postanowili się rozstać. Teraz Baron był widziany pod rodzinnym domem Lipińskiej z kwiatami!

Blanka Lipińska zasłynęła nie tylko w Polsce, ale i na świecie, za sprawą swoich głośnych powieści erotycznych. Seria “365 dni” wzbudziła niemałe kontrowersje, ale i… zachwyt. W końcu książka okazała się bestsellerem, a jej ekranizacja na Netflixie była najchętniej oglądanym filmem w wielu krajach.

Pisarka od zawsze uwielbiała wzbudzać kontrowersje i zamieszanie wokół swojej osoby. Głośnie rozstanie z byłym partnerem na livie na Instagramie i późniejszy związek z przystojnym gitarzystą “Afromentalu” spowodowały, że kobieta naprawdę zebrała sporą rzeszę odbiorców.

Teraz, kiedy sielanka z Baronem się skończyła, media znów skupiły się na Blani i śledziły każdy jej krok. To spowodowało, że nie umknęła im wizyta Barona w rodzinnym domu pisarki w Puławach. Jak donosi obserwator serwisu Pudelek.pk, Alek miał się tam zjawić z kwiatami!

“Oni nadal się spotykają. 1 grudnia Baron specjalnie przyjechał dla niej do Puław i wręczył jej bukiet. Widziało go kilka osób, bo zastawił samochód kuriera. Dostała od niego kwiaty, a później nawet pokazała je w relacjach na Instagramie” – czytamy.

Blanka Lipińska
Zdjęcie kwiatów/ Fot.Instagram

Myślcie, że jeszcze wrócą do siebie?