Blanka w wyzywającej pozie. Czyżby “365 dni” z Baronem?!

Blanka w wyzywającej pozie. Czyżby
Blanka Lipińska i Aleksander Baron/Fot. Instagram/Kolaż

Blanka Lipińska i Alek Baron spotykają się od tygodnia i tworzą najbardziej nieprawdopodobną parę w polskim show biznesie. Pisarka jest znana ze swojej bogatej i perwersyjnej wyobraźni. Czy autorka najgłośniejszej polskiej powieści erotycznej spędzi “365 dni” z Baronem?

Aleksander jest już znany swoim fanom z niestałości, jeśli chodzi o związki. Na szczęście ma zupełnie inne podejście do zespołu. “Afromental” przetrwał wiele romansów. Być może jednak Lipińska go zmieni. Jednak biorąc pod uwagę charakter pisarki i jej luźne podejście do spraw damsko-męskim, Blanka urealni “365 dni” z Baronem i na tym się skończy.

Blanka Lipińska i Aleksander Baron z pewnością nie narzekają na nudę. Autorka bestselleru “365 dni” ciągle zaskakuje muzyka. Ostatnio dodała dość wymowne zdjęcie, które niby dotyczyło włosów, jednak bardziej spostrzegawczy odkryli drugie dno. Trudno stwierdzić czy tych dwoje łączy poważne uczucie czy podobny temperament i pożądanie. Jednak trzeba przyznać, że od dawna pisarka nie pozowała z takim uśmiechem.

Póki co “365 dni” z Baronem to chyba wyzwanie, ale Blanka na  pewno z tym sobie poradzi. Jak oznajmiła Krzysztofowi Ibiszowi  podczas rozmowy w programie “Demakijaż”, ma swoje niezawodne sposoby, które potrafią zdziałać cuda. Wśród nich wymieniła gotowanie. Nic dziwnego, że Alek stracił głowę po związku z Wieniawą, która nie ma za dużych zdolności kulinarnych. Także idąc starym polskim powiedzeniem – przez żołądek do serca…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here