Brytyjska Miss straciła swój tytuł za napisanie zdania… „All Lives Matter”

Jasmine Archer-Jones Fot. Twitter

Młoda kobieta opisała kryminalną przeszłość George’a Floyda. W dodatku pozwoliła sobie dodać, że „każde życie jest ważne”, co przecież podważa wyjątkowość cierpienia współczesnego „świętego” lewicy – Floyda. Za takie „świętokradztwo” kara musi być…

Według brytyjskiego tabloidu „The Sun” zwyciężczyni konkursu Miss Swimsuit UK, Jasmine Archer-Jones, została za to pozbawiona tytułu „miss” zdobytego w 2019 roku.

Poszło właśnie o jej wpis na Facebooku z 1 czerwca, w którym skrytykowała ruch Black Lives Matter. Napisała, że „liczy się każde życie”, a George Floyd nie był niewiniątkiem.

Straciła za to tytuł „Miss”, chociaż uroda na szczęście pozostała taka sama. Usunięto także z internetu wszystkie informacje o tym, że taki tytuł zdobyła.

Okazuje się, że w tego typu konkursach może wygrywać i całkiem rozsądna kobieta. Organizatorzy konkursu Miss Swimsuit w Wielkiej Brytanii okazali się na tyle wytresowani w poprawności politycznej, że od swojego wyboru się „słusznie odcięli”.

Źródło: The Sun/ VA

19 KOMENTARZE

 1. Ale przecież nie każde życie (utracone) jest ważne. Przez dziesięciolecia śmierć Polaków w zbrodni katyńskiej była w ogóle nieważna, a i teraz jak pokazuje niedawny przykład z Jersey City też jakoś szczególnie ważna dla świata nie jest. Życie Polaków z Wołynia i Małopolski Wschodniej, a także tych którzy zginęli w Ponarach podobnie. Może dlatego, że to są takie sprawy biologiczne, nie mające nic wspólnego z metafizyką, któż to wie?

  • To nie jest neokomunizm, w komunizmie każdy jest równy a tu wyraźnie widać te nierówności, tu chodzi o przewrót, do góry nogami

   • “w komunizmie każdy jest równy” – tak, tak, w komunizmie wszyscy byliśmy równi… Srogie piguły, Sebastianie. O komunizmie to ty najwyżej od dziadków słyszałeś.

   • No tu też przecież walczą o “równość” i “tolerancję”. Tak samo jak w komunizmie, a wcześniej w bolszewizmie. Czasy się zmieniają. Metody marksistów na przejęcie władzy zostają takie same.

 2. Tacy co uważali że nie każde życie się liczy byli już wcześniej i działali w partii która nazywała się NSDAP

 3. Wymazali wszystko o niej z sieci to w Korei północnej albo ZSRR też tak robili nawet z zdjec usuwali 🙂 taki postępowy totalitaryzm się robi.

 4. „All Lives Matter”-Każde Życie jest Ważne. Idiotyzm. Życie gronkowca, salmonelli, wąglika, prątki trądu nie stanowią dla mnie żadnej wartości, wprost przeciwnie. A gdyby Murzyn zastrzelił białasa, czy też murzyni (kolorowi) klękaliby przed białymi ? To pytanie powinniśmy zadawać jak najczęściej.

  • A zes wypalil, przeciez wiadomo ze o zycie ludzkie chodzi. Nazywa sie to skrotem myslowym w ktorym znaczenie wynika z kontekstu.

 5. Te konkursy Miss już dawno przestały być jedynie oceną urody pretendentek. Przecież tam są też pytania typu: “co jest dla ciebie najważniejsze w życiu?” i tym podobne rzeczy. A teraz, jak widać, uroda już nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko poprawność polityczna. Powie coś nie tak jak wypada powiedzieć – przestaje być piękna.

 6. Politpoprawna tresura trwa i trwa mać!… cholera jasna, żebyśmy tylko my tak nie zidiocieli i nie pozwolili, żeby treserzy politpoprawności bez większego sprzeciwu narzucali nam jak i co mamy myśleć. Żeby u nas to tylko śmieszyło i wzbudzało litość – tego życzę sobie i Wam wszystkim!

 7. Komunizm pełną działa pełną parą, szykanowanie za pisanie prawdy. Zastąpią ją jakąś murzynką i będzie już poprawnie politycznie. Świat schodzi na psy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here