Cezary Żak zaapelował do fanów! Aktor przeszedł walkę z koronawirusem

Cezary Żak
Cezary Żak/ Fot.Instagram

Cezary Żak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów polskiej telewizji. Mężczyzna występował w serialach takich jak “Miodowe lata” czy “Ranczo”. Teraz chętnie kontaktuje się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Właśnie zaapelował w ważnej sprawie.

Pandemia koronawirusa to jedna z najcięższych sytuacji, w jakiej znalazł się tak naprawdę cały świat. Koszmarny wirus nie daje za wygraną i w dalszym ciągu nie ma na niego sprawdzonej i trwałej metody. Wiadomo jednak, że w ciężkich przypadkach chorym bardzo pomaga osocze ozdrowieńców. Zasoby niezbędne do walki z wirusem postanowił zbogacić Cezary Żak.

Jak się okazuje, aktor w niedawnym czasie przeszedł koronawirusa. Aktor nie dzielił się tą informacją z fanami, ponieważ dopiero od niespełna dwóch tygodni ma swój profil w social mediach.

Teraz jednak pokazał zdjęcie z gabinetu zabiegowego, w którym to właśnie oddawał osoczę dla ozdrowieńców. W swoim wpisie zaznaczył jak ważny jest to gest i zachęcił swoich odbiorców do tego samego:

“Osocze ozdrowieńca oddane. Zachęcam wszystkich Państwa, którzy przeszli COVID do tego bo potrzeba jest wielka” – czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cezary Żak (@cezaryzak.official)