Ciężarna Małgorzata Rozenek pozuje z koniem: “Prawie Beyonce!” [VIDEO]

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek/ Fot.Instagram

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w sieci nagraniem z sesji zdjęciowej. Celebrytka zapozowała z koniem! “Ta gracja, te kocie ruchy. Prawie Beyonce”.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Zakochani długo starali się o potomstwo. W końcu się udało! Przypomnijmy, że celebrytka ma dwóch synów z poprzedniego związku.

Od ponad tygodnia Perfekcyjna Pani domu wraz z mężem i synami przebywa na Mazurach. Z powodu epidemii koronawirusa rodzina postanowiła spędzić kwarantanne właśnie tam.

Mimo przygotowań do porodu, Małgosia nie zniknęła z sieci, wręcz przeciwnie. Celebrytka chętnie dzieli się swoim życiem z internautami. Ostatnio Rozenek pochwaliła się na swoim instagramowym profilu nagraniem z ciążowej sesji zdjęciowej, gdzie Gosia zapozowała z … koniem!

Ta gracja, te kocie ruchy. Koń by się uśmiał. Koniecznie włącz dźwięk #prawiebeyonce. Ale jak wiemy „prawie” robi różnicę. Efekty tej sesji wrzucę niebawem. Z rozrzewnieniem wspominam czasy, kiedy wszyscy razem (około 11 osób) cały dzień spędziliśmy zamknięci w studio, martwiąc się tylko tym, żeby konie miały komfort, a my dobry obiad. To były czasy. Miłego dnia, Kochani – napisała pod postem.

Fani są zachwyceni! Zobaczcie sami!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here