Co Mucha robiła w Walentynki? Wzięła do siebie post Kuby?

Co Mucha robiła w Walentynki? Wzięła do siebie post Kuby?
Anna Mucha/Fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki nie przestają zaskakiwać. Od samego początku byli po prostu najpopularniejszą i najbardziej pożądaną przez prasę parą. Pod koniec roku pojawiły się pogłoski o ich rzekomym powrocie do siebie. Sylwester spędzony osobno, a Walentynki?

Anna Mucha jako pierwsza zaczęła podjudzać media niedługo przed wyborami do parlamentu 2019. Najpierw zaczepnie zapytała fanów czy ma spotkać się z eks, a następnie dodała wymowne zdjęcie z Kubą Wojewódzkim. Fali domysłów nie było końca. Choć ich temat przycichł, gdy skończyły się prowokacje ze strony eks pary, a król TVN-u wyjechał bez aktorki na wakacje. Walentynki najprawdopodobniej też spędzili osobno.

Kuba oznajmił fanom, że u niego Walentynki trwają dwa dni. Tym samym kontrowersyjna postać show biznesu zaprosiła swoich fanów do własnej restauracji “Niewinni Czarodzieje”. Internauci mieli nadzieję, że spotkają go tam z jego miłością sprzed lat. Niestety zawiedli się…

Ania natomiast postawiła na odważny post z bardzo sensualnym zdjęciem “beauty”. Aktorka złożyła swoim fanom szczere życzenia miłości, podkreślając tę do bliźnich. Wojewódzki jednak nie polubił aktywności Muchy. Najprawdopodobniej mimo usilnych starań sprzed kilku miesięcy, najbardziej lubiana para show biznesu nie wróci do siebie.

Być może więcej ich różni, niż łączy… A może boją się prądu starej i “po prostu nie rdzewiejącej” rzeki. Być może czas tych dwojga jeszcze nie nadszedł i należy wypatrywać ich wspólnych postów za kolejne 13 lat…

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here