Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik z “Królowych życia” zakładają zespół? Musicie to zobaczyć! [VIDEO]

Jacek Wójcik, Dagmara Kaźmierska fot. instagram.com
Jacek Wójcik, Dagmara Kaźmierska fot. instagram.com

Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik to zdecydowanie jeden z najbarwniejszych duetów show “Królowe Życia”. Celebryci już podbili serca widzów. Teraz spróbują swoich sił w muzyce?

“Królowe życia” to program na antenie stacji TTV, w którym już od kilku lat bohaterowie show pokazują swoje luksusowe życie. Gdy projekt startował w 2016 roku, nikt się nie spodziewał, że osiągnie tak ogromny sukces. Obecnie emitowany jest już 8 sezon show.

W jednym z odcinków “Królowe życia”, mogliśmy zobaczyć krótki “występ” Dagmary i Jacka. Para wykonała przebój Ireny Santor – “Już nie ma dzikich plaż”. W trakcie śpiewania, dodatkowo, Jacek pochwalił się swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Fani zachęceni występem bohaterów show. Na profilach social mediowych, gdzie ukazał się fragment odcinka, internauci namawiają Dagmarę i Jacka, do spróbowania sił na rynku muzycznym.

Jak dotąd gwiazdy “Królowych Życia” nie odpowiedziały na apel fanów. Patrząc jednak na ilość zajęć, którymi parają się na co dzień, bardzo możliwe, że już niedługo usłyszymy o planowanej płycie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here