Dagmara Kaźmierska królową… kłótni! Producenci TTV ujawnili całą prawdę!

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/ Fot.Instagram

Kapryśna, wybuchowa i nieprzewidywalna – tak pokrótce można opisać Dagmarę Kaźmierską, gwiazdę reality show “Królowe Życia”. Okazuje się, że popularna Dagmara to nie postać wykreowana na potrzeby programu, a 100 procentowo realna kobieta, która daje mocno w kość produkcji.

Zasadniczo z każdą z naszych gwiazd pracuje się dobrze, czasami bywa jednak ciężko. Najbardziej temperamentną i zadziorną bohaterką jest Dagmara. Konflikty z nią wybuchają szybko, ale też równie szybko gasną – zdradza Piotr Wąsiński, producent i reżyser “Królowych Życia”.

Program niewątpliwie stał się jednym z największych hitów telewizji TTV. Co tydzień przyciąga przed ekrany telewizorów setki tysięcy widzów, którzy śledzą losy, bardzo charakterystycznych bohaterów. Jak podkreślają producenci, jednym z największych problemów jest dobór scen, które pojawią się w odcinkach.

Jest wiele trudnych momentów, ale jednym z najtrudniejszych jest selekcja, której dokonujemy podczas montażu. O ile w trakcie realizacji nie mamy wpływu na to, co się dzieje, to na montażu musimy wybrać te najciekawsze fragmenty – podkreśla producent i reżyser programu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here