Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem z Antkiem Królikowskim. Co łączy “królową życia” z młodym aktorem?

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/ Fot.Instagram

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem z Antkiem Królikowskim: “Cudowny chłopak i tak serdeczny, aż serce się śmieje”.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek show “Królowe życia”. Udział w programie przyniósł jej niemałą popularność. Na swoim instagramowym profilu gwiazda TTV ma już ponad 870 tysięcy obserwujących. Ostatnio celebrytka pochwaliła się zdjęciem z Antkiem Królikowskim.

DZIECKO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI. Antoś. Cudowny chłopak i tak serdeczny , aż serce się śmieje jak Jego oczy. Jest to jedyny człowiek, jakiego znam , któremu zawsze, ale to zawsze śmieją się oczy. A to, co w oczach to i w sercu – napisała.

Niedawno Królowa postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Kaźmierska zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi “Pętla”, gdzie w głównego bohatera wcielił się Antek. Wielu internautów złośliwie pytali celebrytkę, czy zagra w filmie siebie z przeszłości. Przypomnijmy, że Dagmara w przeszłości siedziała w więzieniu skazana za prowadzenie agencji towarzyskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here