Dagmara Kaźmierska w nowym związku?! Królowa ma “motyle w brzuchu”!

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/ Fot.Instagram

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu wyznała, że jest szczęśliwie zakochana. Teraz pokazała partnera?! Te gorące pocałunki mówią dużo.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek show “Królowe życia”. Udział w programie przyniósł jej niemałą popularność. Ostatnio celebrytka postanowiła też spróbować swoich sił w aktorstwie i zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi “Pętla”.

Jakiś czas temu Dagmara wyznała, że jest szczęśliwie zakochana. W mediach nawet pojawiły się spekulacje na temat ślubu królowej. Jednak celebrytka trzyma w tajemnicy swoje życie prywatne.

– Pierścionka jeszcze nie było, ale będzie, ślub też będzie. Nie mogę wszystkiego pokazywać, bo chce mieć coś dla siebie. Tą jedną rzecz – mówiła jakiś czas temu.

Ostatnio “królowa” pochwaliła się w sieci nowymi zdjęciami. Na jednym z nich Dagmara całuje się z przystojnym mężczyzną.

Motyle na palcach. Motyle w brzuchu. To i na torcie muszą być. Uwielbiam tych Panów. Bardzo o mnie dbają. Aczkolwiek każdy inaczej. Tort tak pyszny , że w sekundy rozpracowany – czytamy na jej instagramowym profilu.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów!

“Nie chcę nic mówić, ale chyba koś tu nam rozkwita.Pięknie”, “No facet prima sort…. Szczęścia !!!” – piszą internauci.

Dagmara Kaźmierska Foto:Instagram.com
Dagmara Kaźmierska Foto:Instagram.com