Dagmara Kaźmierska wciąż wraca do zdrowia: “Walczymy dalej”

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska. Foto: instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska nadal leczy nogi po ciężkim wypadku samochodowym. Ostatnio gwiazda “Królowych życia” pokazał zdjęcie z jednego z zabiegów. “Walczymy dalej” – napisała celebrytka.

Dagmara Kaźmierska pod koniec maja 2019 roku miała poważny wypadek samochodowy. Z nieznanych przyczyn samochód Królowej zjechał z drogi i uderzył w betonową konstrukcję. Celebrytka trafiła do szpitala z dwoma otwartymi złamaniami nóg. Teraz Kaźmierska przechodzi rehabilitację.

Ostatnio gwiazda TTV pokazała fanom, jak przebiega jej rehabilitacja. Dagmara opublikowała zdjęcie z sali zabiegowej, na którym leży w maszynie.

– Walczymy dalej. Do mojej rehabilitacji włączyliśmy rezonans magnetyczny. Zasada działania terapii MBST jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość. Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji – napisała pod fotką.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci życzą Dagmarze szybkiego powrotu do zdrowia.

“Wracaj szybko do zdrowia… i do nas na ekrany, bo nudno bez waszej ekipy”, “Życzę z całego serca zdrówka, a wierzę, że będzie dobrze” – czytamy.

View this post on Instagram

❤️WALCZYMY DALEJ ❤️💪 Do mojej rehabilitacji włączyliśmy MBST💪💪💪REZONANS MAGNETYCZNY 💪 Zasada działania terapii MBST® jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość. Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji.👌U mnie dzięki urządzeniu widzimy szybsze efekty regeneracji ❤️🙏🏻MBST sprawdza się też w przypadkach nieoperacyjnych. Jeśli macie problemy pourazowe naprawdę warto spróbować tej terapii ❤️❤️❤️Sprawdzone 👌POLECAM ❤️👌Gdybyście szukali to ja jeżdżę do Poznania na ulicę Grochowską 9 😘😘😘😘😘 @grochowska_9 😘😘😘

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here