Dagmara Kaźmierska żegna się z fanami?! Celebrytka rezygnuje z “Królowych życia”?

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/ Fot.Instagram

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z udziału w show “Królowe życia”? Szczere wyznanie gwiazdy TTV.

“Królowe życia” to program na antenie TTV, w którym już od kilku lat bohaterowie pokazują swoje luksusowe życie. Gdy w 2016 roku projekt startował, nikt się nie spodziewał, że osiągnie tak ogromny sukces.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek show “Królowe życia”. Udział w programie przyniósł jej niemałą popularność. Na swoim instagramowym profilu gwiazda TTV ma już ponad 830 tysięcy obserwujących.

W przeszłości celebrytka prowadziła nielegalną agencję towarzyską, za co została skazana i spędziła kilkanaście miesięcy w więzieniu. Gdy ta informacja wyciekła do mediów, Królowa spotkała się z falą hejtu. Jak się okazało, Dagmara z trudem to zniosła. Teraz celebrytka zastanawia się, czy nie zrezygnować z udziału w show.

Człowiek jest odporny do pewnego momentu. To nie jest fajne, jak czytasz, o sobie, wiesz… – powiedziała podczas rozmowy z “Wirtualną Polską”.

2 KOMENTARZE

  1. Ja nie toleruję takich osób… Krzykliwych, apodyktycznych, pustych… Dla mnie jest szokiem, że TTV lansuje osoby które niewiele sobą reprezentują. Jedno czego można się uczyć od Pani Dagmary to przedsiębiorczość i zdolność radzenia sobie w każdej sytuacji. Fajnie się w sumie ją ogląda ale na codzień z nią bym nie wytrzymała.

  2. Straszna baba, wiecznie drze tego ryja, nic jej nie pasuje, wszystkimi pomiata, chyba nigdy z niej nie wyjdzie to burdelstwo. Myśli że jest Wielką Panią, może kiedyś była jako burdel mama teraz jest zwykłym człowiekiem a się wywyższa jakby nie wiadomo kim była. Widać że pobyt w więzieniu nic ją nie zmienił jaka wredna i władcza była taka została. Nagle hejt jej przeszkadza no uśmiałam się, Ona myślała że ludzie się nigdy nie dowiedzą czym się zajmowała? Bidulka, dobrze że odchodzi z TV niech zajmie się tym co jej w życiu najlepiej wychodzi bo Krolową Życia to Ona na pewno nie jest raczej Królową Burdelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here