Daniel Martyniuk dopiero się rozwiódł, a już planuje kolejny ślub?!

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk/ Fot.Instagram

Czyżby w rodzinie Martuniuków szykowało się kolejne wesele? Według jednego z tabloidów, obecna partnerka Daniela (31 l.), będąca jednocześnie jego byłą, ponoć naciska na ślub. Zenek i Danuta ponoć są załamani… – podaje portal pomponik.pl.

Syn Zenka od kilku lat jest bohaterem tabloidów. Najpierw ślub z dużo młodszą Eweliną, później narodziny córki, aż w końcu burzliwe rozstanie. Młody Martyniuk co rusz dostarczał prasie kolorowej inspiracji. Swego czasu był częstym gościem na ich pierwszych stronach.

Często wypowiadał się o byłej już żonie i matce swojego dziecka. Głos zabierała też Danuta Martyniuk, ale z czasem zaczęła żałować niektórych wypowiedzi, za co przeprosiła. Chłodną głowę zachował sam wokalista.

Teraz temat Daniela znów wraca. Okazuje się, że mężczyzna jest bliski kolejnego ślubu. Zaczął spotykać się z byłą dziewczyną, a teraz wygląda na to, że ta chce sformalizować związek.

“Faustyna naciska, że nie chce być “na doczepkę”. Chce zostać panią Martyniukową i od kilku miesięcy naciskała na ślub” – powiedziała “Super Expressowi” osoba z otoczenia Martyniuków.

Dla Zenka i jego żony Danuty jest to jednak drażliwy temat. “Rodzice Daniela są załamani jego postępowaniem, nie są w stanie przewidzieć, co zrobi. Nawet na łonie rodziny nie chcą komentować tego, co robi” – dodał informator gazety.