Doda się wściekła! Agata Młynarska poniżyła ją publicznie

Doda
Doda. / foto: Instagram

Doda ostro się wkurzyła. Powodem ostatni wywiad, który z Marią Sadowską przeprowadziła Agata Młynarska. Piosenkarka publicznie dała upust swojej złości.

Doda od jakiegoś czasu kręci swój pierwszy film “Dziewczyny z Dubaju”. Spotkał się on z wieloma kontrowersjami, a samej piosenkarce nie dawano szans na zaistnienie jako producentce.

W ostatnim wywiadzie z reżyserką, Marią Sadowską, Agata Młynarska podtrzymała to stanowisko słowami: “Dodzie nikt nie dawał szans, powiem ci”. Warto zaznaczyć, że dziennikarka miała na twarzy kpiący uśmieszek.

Doda nie była by sobą gdyby nie odniosła się do tych słów. Publicznie wyznała co myśli o Młynarskiej:

“Dziękuję Agata Młynarska za te wspierające słowa: „Dodzie nikt nie dawał szans w tej dziedzinie”. Serio? Zacznijmy od tego, czy w jakiejś w ogóle dawał? A zakończmy na tym, że słyszę to od rodzimego show-biznesu od 20 lat i dzięki Bogu już nie robi to na mnie wrażenia” – napisała Doda o ostatnim wywiadzie Młynarskiej.

“Robię swoje i robię to dobrze. Jeżeli przez ponad dwie dekady jeszcze znajdzie się osoba, która nie zauważyła, że jak się za coś biorę, to nie uznaje półśrodków, to zastanawiam się jak taktownie określić jej intelekt? Może słowem nienachalny?” – dodała.

Zgadzacie się z piosenkarką? Czy Wy również nie dawaliście jej szans jako producentce?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here