Doda w pogoni za Majdanem! Co na to Rozenek? [FOTO]

sekret Dody
Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień/Fot. instagram @dodaqueen

Doda, a tak naprawdę Dorota Rabczewska, od lat cieszy się wielką popularnością. Piosenkarka zyskała rozgłos nie tylko dzięki talentowi, lecz także licznym kontrowersjom. Czy teraz będziemy świadkami kolejnej?

Doda uwielbia robić zamieszanie wokół samej siebie. Niektórzy twierdzą nawet, że tylko dzięki temu jest w stanie nadal utrzymać swoją pozycję w show biznesie. Wiele skandali z udziałem wokalistki odbywa się na tle jej prywatnych relacji.

Od miesięcy w mediach trwa dyskusja na temat rozpadu kolejnego małżeństwa piosenkarki, któremu wróżono długą i szczęśliwą przyszłość. Ma to mieć związek z wyjazdem artystki na wakacje, na których towarzyszyła jej przyjaciółka oraz tajemniczy mężczyzna.

Teraz Doda przebywa na kolejnym urlopie. Tym razem w rajskim Tulum. Jak wiadomo, na meksykańskie wczasy wybrał się w tym samym czasie wraz z rodziną także były mąż Doroty, Radosław Majdan.

Czy myślicie, że byli ukochani spotkali się na którejś z plaż? I jak na wiadomość o obecności Rabczewskiej zareagowała Rozenek? Cóż, Perfekcyjna zdaje się mieć to tam, gdzie powinna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)