Dorota Gardias broni Piasecznego. Viola Kołakowska przegięła

Viola Kołakowska
Viola Kołakowska/Fot. Instagram

Andrzej Piaseczny niestety dołączył do grona zakażonych. Mężczyzna podzielił się tą wiadomością z fanami w dość specyficzny sposób. Nikt nie spodziewał się jednak, że ktokolwiek pokusi się o taki krok, jaki zrobiła Viola Kołakowska.

Partnerka Tomasza Karolaka, Viola Kołakowska, od blisko roku zbiera żniwo swej niechlubnej popularności. Od początku pandemii, aktorka wygłasza bowiem coraz to bardziej kontrowersyjne i odrealnione teorie. Teraz postanowiła publicznie skomentować filmik, jaki ze szpitala wrzucił Andrzej Piaseczny.

Na wspomnianym nagraniu widzimy piosenkarza, który podłączony jest do aparatury i ze łzami w oczach apeluje do fanów o należytą ostrożność. Sposób w jaki się wypowiada nie należy do zbyt naturalnych, jednak jasnym jest to, że wypowiedź z aparatem tlenowym w nosie do najprostszych nie należy.

Viola pokusiła się jednak o odważny komentarz i zarzuciła muzykowi “kłamstwo i szerzenie propagandy”.

“Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś?” – napisała na swoim Instastory Kołakowska, której niedawno udało się porozmawiać z samym Jezusem…

Stanowisko Kołakowskiej postanowiła skomentować Dorota Gardias, która jak wiadomo przeszła covid-19 w ubiegłym roku, a do dziś zmaga się ze skutkami ubocznymi.

“Słowa Violi Kołakowskiej są dla mnie wstrząsające i skandaliczne. Jak można atakować człowieka, który oddycha z trudem i jest w szpitalu. W głowie mi się to nie mieści, brakuje mi słów, a takie komentarze są po prostu nieludzkie” – wyznała pogodynka.

Gardias powiedziała również, że oczywiście każdy może mieć swoje zadnie na temat pandemii, jednak taka ocena chorego jest delikatni mówiąc nie na miejscu:

“Rozumiem, można nim być, nie zgadzać się z pewnym działaniami, decyzjami rządzących, ale zarzucać człowiekowi, który ledwo dycha, że udaje? Nie rozumiem tego. Mnie film Andrzeja wzruszył. Super, że to zrobił. (…) Jestem z nim całym sercem, a o osobach, które mówią takie bzdury jak Viola, nie powinniśmy w ogóle pisać, bo to chyba jej zależy na nakręcaniu koniunktury i popularności w ten dziwny sposób. To wstyd!” – dodała.