Dowbor na fali! Trzyma w objęciach swą najnowszą różę! Żona tuż obok

Dramat Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora! Mają poważne kłopoty! Foto: print screen z YouTube/ Dowbory Be Happy
Dramat Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora! Mają poważne kłopoty! Foto: print screen z YouTube/ Dowbory Be Happy

Jak wszyscy wiemy pandemia odcisnęła się dość solidnie na większości polskich aktorów. Niektórzy z nich jednak znaleźli nisze i rozwiązanie swoich problemów zawodowych. Należy do nich niezwykły duet życiowy Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska.

Przez większość pandemii zapraszali cyklicznie swoich przyjaciół i fanów na domówki u Dowborów. Wynajdywali tematy, rozśmieszali, pokazywali, że mimo ograniczeń można być bliżej i wykorzystać zamknięcie na coś dobrego.

Ich pomysł może cieszyć się nie tylko zainteresowaniem i sympatią widzów. Zdobył on również uznanie jury i został uwieńczony różą gali!

“Żeby nie było, że tak sobie bez powodu wystąpiliśmy na okładce. Otrzymaliśmy super nagrodę czyli Róże Gali 2020 w kategorii Online za pandemiczny projekt #domówkaudowborów . Bardzo dziękujemy Szanownej Kapitule i Redakcji, ale przede wszystkim Wam wszystkim, bo naszyć działań w sieci nie byłoby bez Was, Waszej obecności, zaangażowania i wsparcia. No i działamy dalej🙏💪👍” – czytamy pod zdjęciem jakie zamieścił Maciej Dowbor.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Brawo Maćku! Brawo Joasiu! Jesteście niedoścignieni. Czy możemy liczyć na kolejna domówkę u Was tym razem w Sylwestra? Czekamy i szykujemy kreacje. Będzie się zapewne działo jak zawsze!