Dziennikarz chciał pogodzić Daniela Martyniuka i byłą żonę. Skończyło się rzucaniem słuchawki

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk/ Fot.Instagram

Jedna ze stacji radiowych próbowała pogodzić Daniela Martyniuka i Ewelinę. Skończyło się jednak rzucaniem słuchawki. “Byłam w szoku, że Daniel tego słucha”.

We wrześniu Daniel Martyniuk rozwiódł się z Eweliną z Russocic. Jego matka, Danuta w rozmowie twierdziła, że “Ewelinie chodziło tylko o pieniądze”, a syn gwiazdora obrażał byłą żonę w internecie. Kilka dni temu, Daniel wyznał, że jednak chce pogodzić się z byłą małżonka dla dobra ich córeczki Laury.

W audycji “Kochaj albo rzuć” radiowcy od dawna godzą skłócone pary. Tym razem postanowili pomóc Martyniukowi. Mimo początkowej niechęci syn Zenka jednak się zgodził na połączenie telefoniczne z Eweliną.

Ja mam ogromny szacunek do pana i zostaję przy tym, że nie będę tego komentować. Nie powiem nic, także nie dowie się pan niczego. Nie udzielę żadnego wywiadu ani nie skomentuję tego – zaczęła kobieta.

Za chwile prowadzący poinformował słuchaczy, że Daniel … po cichu się rozłączył. Ewelina była zszokowana, że jej były małżonek był na linii i mimo wszystko nie chciała komentować ich relacji.

Ja nic nie przyznaję, nie potwierdzam i tyle. Nie będę rozwiązywać swoich problemów medialnie. Widzę, że dobrze postępuję, nie udzielając żadnych wywiadów. Byłam w szoku, że Daniel jest na linii i tego słucha, nie spodziewałam się też tego. – powiedziała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here