Fit Lovers pokazują swoje szaleństwa w łóżku?! Takiego filmu fani się nie spodziewali

Fit Lovers w łóżku?! Takiego filmu fani się nie spodziewali
Mateusz i Pamela "Fit Lovers"/Fot. Instagram @fit.lovers

Fit Lovers, czyli Pamela i Mateusz to jedna z najpopularniejszych par influencerów. Celebryci chętnie dzielą się ze swoimi followersami życiem codziennym.

Pamela i Mateusz tworzą bardzo zgrany związek, co zauważyli nawet jurorzy show “Dance dance dance”. Fit Lovers, choć czasem dochodzi, jak przyznali w programie, do scesji, zawsze widzą szklankę do połowy pełną.

Podczas kulis “Dance dance dance” widzowie mogli zobaczyć, jak Pamela wspierała ukochanego przed najtrudniejszym jak dla niego wyzwaniem. Mateusz trenował układ dosłownie wszędzie i o każdej porze. Dziewczyna nagrywała go wtedy, by ten mógł być świadomy niedociągnięć.

Współpraca okazała się owocna, gdyż po tej solówce, influencer stał się faworytem Kupisza i Nowakowskiej. Ci bardzo wysoko go ocenili i nie szczędzili komplementów. Nawet Anna Mucha wypowiedziała kilka miłych słów.

Teraz przed parą coraz bardziej strome schody. Niemniej jednak, mimo wysoko zawieszonej poprzeczki przez oceniających, Fit Lovers świetnie sobie radzą. W sobotnim odcinku po raz kolejny zachwycili jury. Tym razem, jak skomentowała taniec Mucha, celebryci wpuścili publiczność do swojego świata, życia, związku…

Ostatnio Pamela i Mateusz dodali filmik ze swoich szleństw w łóżku. Pokazali tym samym, że monotonia i rutyna ich nie dotyczy. Na video widać świetną formę i poziom wysportowania gwiazd Instagrama. Takiej siły i koordynacji można im tylko pozazdrościć…

View this post on Instagram

Dzisiaj będzie dobry dzień 😇🦋

A post shared by FIT LOVERS (@fit.lovers) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here