GODLEWSKA znowu ŻENUJE. Tego się nie da “odzobaczyć” [VIDEO]

Malgorzata Godlewska
Małgorzata Godlewska/Fot. Instagram @siostrygodlewskie

Małgorzata Godlewska nie przestaje zadziwiać swoich “fanów”. Innych zaś żenować swym bezguściem. Jak co roku serwuje świąteczne aranżacje najpopularniejszych kolęd. W poniedziałek udostępniła na swoim kanale “Przybieżeli do Betlejem”. Bardziej, niż wokalem, przyciąga uwagę swoim strojem, a raczej jego brakiem.

Małgorzata Godlewska żenuje cały Internet. Choć jej wokal nieco się poprawił po pobieranych lekcjach śpiewu, tak jednak z gustem, smakiem i wyczuciem stylu nadal nie idzie w parze. Celebrytka stanowczo bardziej woli się rozbierać, aniżeli ubierać. Wszystko to jednak nie przystoi przy śpiewaniu kolęd.

Godlewska tym razem wystąpiła w bieliźnie. Komplet, który wybrała jest stylizowany na Świętego Mikołaja. W prezencie swoim subskrybentom, żenująca piosenkarka ofiaruje półnagie ciało. Nie wspominając o absolutnie niedopasowanym odcieniu pomadki… Skandalistka w najnowszym nagraniu bezwstydnie zakrywa tylko najbardziej intymne strefy. Internauci są oburzeni i zniesmaczeni jej podejściem do tradycyjnych dogmatów Chrześcijaństwa, co przejawia się w komentarzach.

Ostatnio internauci nie zostawili na niej suchej nitki, kiedy to dodała video z kolędą “Bóg się rodzi”. Zarzucili jej niestosowne ubranie, jednak nie docenili tego, że je miała. Tym razem siostra Godlewska poszła na całość i pokazała, jak może wyglądać nieodpowiednia, wulgarna i niewspółgrająca ze świętami stylizacja…

2 KOMENTARZE

    • Wszystko możliwe u brunetek. No i przy tym “szacunku” do religii chrześcijan niczego nie można wykluczyć. Może Godlewska tylko pokazuje, jak będzie witać i w jakim stroju przyjmować współczesnych pasterzy-turystów z południa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here