Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Znajomi odpowiadają na plotki o przyczynie śmierci

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Foto: instagram.com/mr._mature
Grzegorz Czepułkowski. Foto: instagram.com/mr._mature

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. O śmierci dziennikarza poinformowała rodzina, jednak nie podała przyczyny. Teraz głos w sprawie zabrali przyjaciele gwiazdora.

Wiadmość o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego pojawiła się 29 marca. 46-letni dziennikarz oraz aktor zmarł nagle – i to była ujawniona informacja. Oficjalnie nie podano przyczyny zgonu.

– Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów. Żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27 marca 2020 roku odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy – napisali na Facebooku najbliżsi Grzegorza.

Czepułkowski był współwłaścicielem Realnews.pl. Pracownicy portalu opublikowali w sieci filmowy hołd złożony redaktorowi. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat rzekomej przyczyny śmierci dziennikarza. Znajomi Grzegorza postanowili zareagować.

– Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach – czytamy.

– Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca – napisali w odpowiedzi na pytanie jednego z internautów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here