“Gwiazda TVN” robi sobie jaja z małżeństwa. Teraz “ma” dwóch mężów [FOTO]

Anna Skura Foto:instagram.com/whatannawears
Anna Skura Foto:instagram.com/whatannawears

Gwiazda telewizji TVN postanowiła zakpić z instytucji małżeństwa. Opublikowała zdjęcia z wyimaginowanego ślubu ze swoim przyjacielem homoseksualistą.

Anna Skura to celebrytka, która zyskała popularność dzięki udziale w programie “Agent – Gwiazdy”. Ma rzeszę obserwujących na Instagramie (340 tys.), ale ostatnio była mniej aktywna w sieci.

Postanowiła ponownie się uruchomić i od razu wywołała niemałą kontrowersję. W trzecią rocznicę ślubu, który odbył się na Zanzibarze, wrzuciła do internetu zdjęcia w sukni ślubnej. Ale nie z mężem, lecz homoseksualnym przyjacielem. Sesję zdjęciową wykonano w Stodole Czereśniowy Sad niedaleko Warszawy.

Zgodnie z Konstytucją Rzeczpospolitej, małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Skura ubolewa jednak, że jej przyjaciel Piotr Sałata nie może zawrzeć małżeństwa z innym mężczyzną. By mu nieco ulżyć w cierpieniu, postanowiła opublikować z nim wspólne zdjęcia.

“To chyba mój najdłuższy detox od insta, ostatnimi czasy… Nawet nie obserwowałam, co się tu dzieje, poza jedną ważną sprawą, która mnie w naszym kraju przeraża. Dlatego… Skoro mój przyjaciel nie może spełnić swojego marzenia i nie może wziąć ślubu w naszym kraju z osobą, którą kocha, ja postanowiłam mu pomóc. Spełnić jego marzenie” – napisała Skura.

Z tego co się orientujemy, Sałata marzy o małżeństwie z mężczyzną, więc nie do końca wiadomo, w jaki sposób Skura spełniła marzenia Sałaty. I teraz – pół żartem, pół serio – “ma dwóch mężów”.

Sałata może oczywiście prywatnie spotykać się z kim chce, tworzyć związek z kim chce i do łóżka zapraszać, kogo tylko chce. Jej prawo i je w pełni szanujemy. Natomiast z oczywistych względów małżeństwo może zostać zawarte wyłącznie między kobietą i mężczyzną. I tego się trzymajmy.

View this post on Instagram

To chyba mój najdłuższy detox od insta, ostatnimi czasy… Nawet nie obserwowałam co się tu dzieje, poza jedną ważną sprawą, która mnie w naszym kraju przeraża🙄😱🏳️‍🌈🌈 Dlatego… Skoro mój przyjaciel nie może spełnić swojego marzenia i nie może wziąć ślubu w naszym kraju z osoba która kocha, ja postanowiłam mu pomóc spełnić jego marzenie🏳️‍🌈😍🌈🌈 Wszystkiego najlepszego @piotrsalata i dużo dużo miłości! 🏳️‍🌈 . Dajcie nam trochę swojej miłości w komentarzu💛🏳️‍🌈 . #4weselapokwarantannie #LoveIsLove Fotograf @michalramusweddings Video @kosmosfilms Lokacja @stodola.czeresniowy.sad Panna Młoda @whatannawears Pan Młody @piotrsalata suknie Panny Młodej @martatrojanowska , @thecadess odzież gości damska @egarderobe stylistka @marta.waluk.stylist , @piotrsalata) pomoc stylisty/gość @dandymilady , @karinasobis makeup @nowaksadowska_makeup włosy @by_wiola dekoracja i kwiaty @kwiatowkilka słodki stół @niebieskiemigdalywarszawa papeteria @decoris.pl obrączki @inneobraczki biżuteria Panny Młodej @cosmostones , @noviablanca , @decolove_atelier biżuteria Pana Młodego @desabizuteria oświetlenie / dźwięk @panowieodmuzyki prosecco van @proseccovanszmaragdowy manicure @neonailpoland buty Panny Młodej @showroom_ksis dekoracje dodatkowe @dekoracjekonstancin sztućce @zlote_sztucce krzesła @rent_design_wedding pomoc organizacyjna @slubnynieporadnik

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

View this post on Instagram

🏳️‍🌈 ideologia ? Gdy nie możesz wziąć ślubu z osoba z która chcesz, to możesz wziąć ślub z przyjacielem… Tylko czy o to chodzi w miłości i wolności w miłości . #4weselapokwarantannie #freedom #loveislove #friends #sayyes #yesido CDN Fotograf @michalramusweddings Video @kosmosfilms Lokacja @stodola.czeresniowy.sad Panna Młoda @whatannawears Pan Młody @piotrsalata suknie Panny Młodej @martatrojanowska , @thecadess odzież gości damska @egarderobe stylistka @marta.waluk.stylist , @piotrsalata) pomoc stylisty/gość @dandymilady , @karinasobis makeup @nowaksadowska_makeup włosy @by_wiola dekoracja i kwiaty @kwiatowkilka słodki stół @niebieskiemigdalywarszawa papeteria @decoris.pl obrączki @inneobraczki biżuteria Panny Młodej @cosmostones , @noviablanca , @decolove_atelier biżuteria Pana Młodego @desabizuteria oświetlenie / dźwięk @panowieodmuzyki prosecco van @proseccovanszmaragdowy manicure @neonailpoland buty Panny Młodej @showroom_ksis dekoracje dodatkowe @dekoracjekonstancin sztućce @zlote_sztucce krzesła @rent_design_wedding pomoc organizacyjna @slubnynieporadnik

A post shared by Piotr Sałata – Thecadess (@piotrsalata) on

Comments are closed.