Hit czy kit? Gessler w bajkowej stylizacji

Magda Gessler w bajkowej stylizacji. Cukierkowy kicz czy hit?
Magda Gessler/Fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler słynie z dość nietypowe stylu. Restauratorka nie zawsze potrafi dobrać odpowiedni krój i kolor do swoich gabarytów. Jest ona świetnym przykładem, że można czuć się dobrze ze zbędnymi kilogramami. Lecz czy równie dobrze można z nimi wyglądać?

Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek, a to za sprawą stacji TVN, która wylansowała dość surową i niekiedy obsceniczną celebrytkę. “Kuchenne rewolucje” dość szybko wpasowały się w gusta widzów i właścicieli lokali gastronomicznych, dla których niekiedy wizyta Magdy jest ostatnią deską ratunku.

Królowa TVN-u już na stałe związała się z chętnie oglądaną stacją, a widzowie polubili nieprzewidywalną rewolucjonistkę. Ta odwiedziła już prawie całą Polskę, z nadzieją, że dzięki niej podwyższy się poziom w sektorze usług gastro.

Tak czy owak, tak jak na kuchni, dobrze by było gdyby restauratorka znała się na modzie. Niestety w tej kwestii ma poważne braki, gdyż ostatnio gwiazda udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie. To właśnie przez nie, Gessler zaliczyła kolejną wpadkę. Jak to się stało?

Pepitka dość regularnie pojawia się w każdym sezonie i często wraca na modowe salony. Jednak ta w odcieniach różu, na którą postawiła Magda, nie do końca zdała egzamin… Sami oceńcie czy coś takiego pasuje Gessler? Zauważmy, że kuchenna celebrytka niebawem skończy sześćdziesiątkę… Chyba królowa TVN-u walczy z Rodowicz o koronę królowej kiczu.