Iza z “Królowych życia” miała wypadek samochodowy!

Izabela Macudzińska/fot. Instagram

Bohaterki reality show „Królowe życia” budzą wiele emocji. Aż trudno uwierzyć, że kobiety, których życie kręci się wokół “doczepów”, sztucznych rzęs, tipsów i powiększania ust, mogą budzić takie zainteresowanie. Same zresztą umiejętnie podsycają je za pomocą mediów społecznościowych.

Niestety, „królowe” ostatnio prześladuje pech… Albo może los daje im do zrozumienia, że prowadząc samochód, warto skupić się na jeździe, bo wspomniany pech dotyczy, niestety, sytuacji drogowych.

W maju tego roku do szpitala trafiła Dagmara Kaźmierska, Jak ustaliła policja „z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust”. Skończyło się otwartym złamaniem obu nóg.

W minioną niedzielę w szpitalu znalazła się z kolei Izabela Macudzińska. Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 3. w miejscowości Kaczorów. Należące do Izy BMW X6 uderzyło w Vokswagena Sharana. Na domiar złego do wypadku dołączyły dwa inne samochody, które nie zdążyły wyhamować i spowodowały karambol.

Samochodem kierował partner Izy, a w aucie oprócz nich znajdowała się także córka i psy.
Sytuacja wygladała groźnie, ale na szczęście skończyło się na strachu.

Kochani… nie martwcie się wszyscy jesteśmy cali, nic nam nie jest. Dzięki Bogu to tylko tak się skończyło. Trochę tylko osłabieni i przestraszeni tym, co się wydarzyło – uspokoiła Iza krótko po wypadku.

Jak donosi “Super Express”, wypadek Izy nie będzie miał wpływu na losy programu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here