Jacek Rozenek ledwo uniknął śmierci! Dramatyczne wyznanie aktora

Jacek Rozenek
Jacek Rozenek/fot. Stach Leszczyński/PAP

Jacek Rozenek to znany polski aktor. Mężczyzna od lat ma poważne problemy zdrowotne. W 2019 roku przeszedł udar, po którym lekarze nie dawali mu szans.

Jacek Rozenek rzez lata związany był z Małgorzatą Rozenek-Majdan, z którą to ma dwóch synów – Tadeusza i Stanisława. Jak się okazuje rozpad małżeństwa to nie jedyny trudny czas jaki życie dla niego szykowało. Od kilku lat ma bowiem poważne problemy ze zdrowiem.

“Powiem to bardzo obrazowo: ta moja 10 proc. frakcja wyrzutowa oznaczała, że moje serce jest tak bardzo zniszczone, że można je już tylko wymienić na nowe. Lekarze uprzedzali mnie, że mogę nie przeżyć kolejnego ataku, ale nikt mi nie wspomniał, że może mnie jeszcze „dopaść” udar mózgu, i to z tak wielką skrzepliną jak moja” – wyznał Jacek Rozenek w rozmowie z “Plejadą”.

Aktor w rozmowie opisał jak wyglądał czas po udarze. Jak się okazuje cały czas miał świadomość wszystkiego co się dzieje.

“Cały czas byłem świadomy. W szpitalu przeszedłem drugi udar. Teoretycznie nie miałem prawa tego przeżyć. (…) Miałem sparaliżowaną twarz, ale nigdy nie straciłem mowy zupełnie. Połowa mojego ciała była sparaliżowana. Sporo schudłem” – dodał.

Wiedzieliście, że aktor ma za sobą takie przeżycia?