Jarosław Bieniuk uciekł od Martyny Gliwińskiej, która jest z nim w ciąży?! Mocne oświadczenie byłego partnera Ani Przybylskiej (+36 l.) [FOTO]

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwinska / fot. Adam Warżawa/PAP/fot.Instagram

Wczoraj głównym tematem w show biznesie była informacja, że Jarosław Bieniuk spodziewa się dziecka z Martyną Gliwińską. Według przyszłej matki, były partner Ani Przybylskiej (+36 l.) nie ucieszył się, że zostanie ojcem i zerwał kontakt. Jak odniósł się do wszystkiego były piłkarz?

Dla tygodnia „Na żywo” Gliwińska opowiedziała, że Bieniuk zerwał z nią kontakt jak tylko dowiedział się o ciąży. Kobieta podobno spodziewała się, że tak będzie od początku przygotowuje się do bycia samotną matką.

Były piłkarz odniósł się do całej sytuacji na portalu jastrzabpost.pl, tam potwierdził, że Gliwińska rzeczywiście spodziewa się jego dziecka, ale całą sprawę chce wyjaśnić i ułożyć.

– Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy – oświadczył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here