Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor depczą po piętach Blance Lipńskiej. Mają swoje 365 dni!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor/ Fot. Instagram
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor/ Fot. Instagram

Znany duet Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor robią co mogą, by ich nazwiska nie zeszły z afisza. Mimo pandemii znaleźli sposób na siebie. Teraz, jak sami twierdzą mają swoje 365 dni.

Od roku team Koroniewska-Dowbor zagląda do domów swoich obserwatorów w nietuzinkowy sposób. Wymyślili, że social media to idealne miejsce do organizowania spotkań. Tak właśnie od ponad 365 dni spotykają się na “Domówce u Dowborów” z plejadą polskich gwiazd i gwiazdeczek.

Pod wyrafinowanym zdjęciem pary w eksluzywnej limuzynie na Instagramie aktorki możemy przeczytać:

“My też mieliśmy swoje 365 dni i to z poślizgiem…” – czytamy.


Z jednej strony to owocny czas dla tej znanej pary. Jednak jak twierdzi w kolejnym wpisie pani Joanna, niewiadomo ile to jeszcze potrwa i czy ich “Domówki” nie pociągną, aż do sędziwej starości.

“Oby tylko ta pandemia nie zastała nas przy 75 urodzinach. Spokojnie, mamy plan nadawania najdłużej jak się tylko da o ile Maciej Dowbor wytrzyma bez pójścia do toalety przez ponad godzinę, bo już teraz jest z tym problem” – napisała aktorka pod kolejnym postem.

Jedyne to liczyć, iż tej parze nie zabraknie entuzjazmu i pomysłów, a i widzowie nie znudzą się tą formą wyrazu. Może wśród obserwatorów pary znajdzie się androlog, który udzieli porady na nękające pana Macieja dolegliwości?