Joanna Moro pokazała wielki bałagan w kuchni! Fani: “Czekam na zdjęcie brudnego kibla”

Joanna Moro
Joanna Moro/ Fot. Instagram

Joanna Moro uwielbia zaskakiwać swoich followersów. Tym razem jednak celebrytka naprawdę przeszła samą siebie. pokazała jak wielki nieład panuje w jej kuchni! Fani są oburzeni.

Joanna Moro nie trzyma już nic dla siebie. Prywatność i domowe zacisze już dawno przestały dla niej istnieć. Kobieta dzieli się naprawdę wszystkim, co już przestaje się podobać jej fanom…

“Selfie z bałaganem – wywołało wczoraj mnostwo pozytywnych opinii ! No to wrzucam na walla. niech Wam będzie miło ;))))” – napisała z przekąsem celebrytka pod zdjęciem czegoś, co powinno nazywać się kuchnią.

“W życiu ani ja, ani moje dzieci czegoś takiego nie zrobiliśmy. Widziałam kiedyś coś podobnego u jakiegoś faceta, studenta, który sprzątał raz w tygodniu. Są zmywarki”

“Czy wy macie coś z głową, no czy to jest powód, żeby się chwalić? A co to teraz koncert, kto ma większy burdel w domu?”

“No ja rozumiem małe dziecko, brak czasu, ale bez przesady… Czy to trzeba wywlekać na Instagram”

“Czekam na zdjęcie brudnego kibla, niepościelonego wyra i starych butów w przedpokoju. Jakie trzeba mieć kompleksy, żeby robić takie foty…” – komentowali zniesmaczeni internauci.

Waszym zdaniem również przesadziła?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here