Joanna Opozda zostawiła Antka dla jego kolegi?! Sielanka nie trwała długo

Antek Królikowski, Joanna Opozda Foto:instagram.com:antek.krolikowski
Antek Królikowski, Joanna Opozda Foto:instagram.com:antek.krolikowski

Antek Królikowski zaledwie kilka dni temu potwierdził swój nowy związek z Joanną Opozdą. Dziewczyna rownież bardzo chętnie dzieli się kolejnymi zdjęciami z nowym chłopakiem. Dlaczego więc pozuje w objęciach innego mężczyzny?

Antek Królikowski, aby oddać cześć swojemu zmarłemu ojcu, Pawłowi Królikowskiemu, postanowił zorganizować coroczny festiwal filmowy. Na uroczystości nie mogło więc zabraknąć nowej dziewczyny Antoniego, Joanny Opozdy.

Para dopiero niedawno potwierdziła swój związek, jednak już teraz ich Instagramy wręcz ociekają relacją tej dwójki. Antek wprowadził jednak wszystkich w konsternację ostatnim zdjęciem

Jego nowa dziewczyna pozuje na nim bowiem w objęciach innego mężczyzny, podczas gdy Antek Królikowski stoi samotnie oparty o samochód…

“Fajnie było zobaczyć w kinie samochodowym na @festival_czpl nasz film „Noc życia”, który był moim debiutem reżyserkim📽🚘” – podpisał fotkę.

Antek zdradził również, że planuje nakręcić kolejny film! Wszystko wskazuje na to, że będzie to kontynuacja “Nocy Życia”!

“Planujemy nowy projekt w podobnym składzie🎥🔥 Ciekawe co słychać u bohaterów naszego filmu po dziesięciu latach?🤔🎞” – dodał w opisie.

Jesteście ciekawi tego projektu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here