Joanna Przetakiewicz zaprosiła na ślub byłą żonę swojego przyszłego męża! “To jest kwestia dojrzałości”

Joanna Przetakiewicz. Foto: print screen z YouTube/Plejada
Joanna Przetakiewicz. Foto: print screen z YouTube/Plejada

Joanna Przetakiewicz bierze ślub! Na uroczystości pojawi się Kayah, która jest byłą żoną jej wybranka, Rinke’go Rooyensa. Projektantka nazwała ich jadą wielką rodziną!

“To jest kwestia dojrzałości. Jesteśmy młodym związkiem, bo dopiero jesteśmy ze sobą niecałe trzy lata, ale jesteśmy bardzo dojrzałymi ludźmi. Stworzyliśmy dużą, pachworkową rodzinę. Mamy wspólnie czterech synów (plus ich cztery dziewczyny – to już jest osiem osób), plus nasi rodzice: tata Rinke i moja mama, plus Kayah ze swoim partnerem to już jest 12 osób! Lubimy się, kochamy, troszczymy się o siebie, szanujemy, podchodzimy do siebie z sympatią. Jesteśmy jedną, wielką rodziną” – wyznała Joanna Przetakiewicz.

Projektantka wytłumaczyła te mocne słowa w następujący sposób:

“W momencie, kiedy wchodzi się w kolejną rodzinę, nie można mieć żalu i pretensji o przeszłość, bo to są uczucia, które tylko przeszkadzają nam w życiu. Szczęście jest bardzo proste, ludzie czasem niepotrzebnie sobie komplikują życie, przez urazy sprzed lat. Szczerość jest również bardzo ważna. Trzeba uwierzyć, że to wszystko jest proste, ma sens, tylko zależy to od naszego nastawienia. Warto być troskliwym, lubić innych ludzi, szanować ich – wtedy ludzie to doceniają. Żyje się wtedy łatwiej, przyjemniej, spokojniej” – wyznała.

Zgadzacie się z podejściem Joanny?

View this post on Instagram

REPOST @kayah_official: Tadam! Taki oto finał sezonu w #tuiteraz Już dziś posłuchacie mojej audycji w pełni z kobietą petardą, kobietą rakietą, cudowną SuperENKą, która zachwyca mnie za każdym razem. Piękna ciałem i duchem! O zniewalającym uśmiechu i zaraźliwej, pozytywnej aurze. Swoją energię i siłę przekazuje od prawie dwóch lat projektowi @eranowychkobiet_klub Jeździ po całej Polsce, wspiera i jednoczy kobiety! Ramię w ramię. A już jutro premiera książki, w której zebrała opowieści Kobiet, którym udało się wyjść z ciężkich życiowych doświadczeń zwycięsko! 💗💗💗Audycję nagrałyśmy u mnie w domu. Wrzucę Wam kilka fragmentów w stories. A całości słuchajcie już dziś od 18:00 w @meloradio PS. Będzie też możliwość wygrania książek od Asi z jej pięknymi dedykacjami. Jak to zrobić? Słuchajcie audycji i obserwujcie social media meloradia. Miłego dnia. 😘😘 #joannaprzetakiewicz #kayah #eranowychkobiet #meloradio #rozmowa #audycja #muzyka #książka #niebałamsięotymrozmawiać #ramiewramie

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Comments are closed.