Julia Wieniawa wzięła na siebie zbyt dużo! Aktorka nie daje rady

Julia Wieniawa. Foto: Instagram
Julia Wieniawa. Foto: Instagram

Zapracowana Julia Wieniawa bierze udział w coraz większej ilości projektów. Zapytana o to jak sobie z tym wszystkim radzi, wyraźnie dała do zrozumienia, że nie przychodzi jej to łatwo.

Po ponad półrocznej przerwie spowodowanej koronawirusem, na antenę wrócił długo wyczekiwany “Taniec z Gwiazdami”. Tym samym na parkiet wkroczyła zapracowana Julia Wieniawa.

Aktorka zapytana przez reporterów Pudelka, o to jak radzi sobie mając tyle rzeczy i różnych projektów na głowie, jasno dała do zrozumienia, że przychodzi jej to z coraz większym trudem…

“Już nawet nie pamiętam, w czym biorę udział. Robię film, serial, audiobooki, otworzyłam swoją firmę kosmetyczną (…). Zawsze marzyłam o tym, żeby oprócz artystycznie, wyrażać się też w biznesie” – zdradziła w rozmowie.

Spodziewaliście się, że Julia prowadzi tyle projektów na raz?

View this post on Instagram

„RANDOM” 🎬 soon

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

3 KOMENTARZE

  1. no tyle razy w ciagu dnia sie przebierac, i dawac sobie nakladac makijaz to bardzo ciezka… praca… a zarobki to tez kiepskie, ferrari moze kupisz za rok pracy, ale na jacht juz nie starczy… takie zycie moze zmeczyc… ale jak odejdzie to na jej miejsce sa tysiace mlodych dziewczyn…

  2. Ostatnio popisała się wiedzą w “Tańcu z gwizdami”. Tańczyła pod melodię z filmu Va bank. Potem powiedziała: Słyszałam, że jest druga część tego filmu, ale go nie oglądałam. (Riposta)
    PS. Julka druga część nie weszła jeszcze na ekrany, pisowska cenzura nie wpuszcza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here