Justyna Żyła przerwała milczenie! Cała prawda o Piotrze Żyle wyszła na jaw!

Justyna Żyła pozuje na ściance
Justyna Żyła Foto: instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła udzieliła szczerego wywiadu. Podczas rozmowy wspomniała o małżeństwie z Piotrem Żyłą: “Kompleksy były ogromne”.

Justyna Żyła zdobyła niemałą popularność po burzliwym rozwodzie ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Po głośnym rozstaniu medialna kariera celebrytki szybko zaczęła się rozwijać. Justyna wzięła udział w gorącej sesji dla Playboya oraz była uczestniczką “Tańca z gwiazdami”.

Ostatnio Justyna udzieliła szczerego wywiadu dla “Jastrząb Post”, podczas którego ujawniła mało przyjemne fakty dotyczące jej małżeństwa z Piotrem.

Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby ubrać odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło – wspomina celebrytka.

Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką – dodała.

Justyna też opowiedziała o swoich relacjach z Piotrem po rozwodzie.

Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dziubków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle. – zdradziła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here