Kolejna kobieta z nim nie wytrzymała! Antek Królikowski znowu sam!!!

Antek Królikowski zrobił TO w Swingersach?!
Antek Królikowski/Fot. Instagram @antek.krolikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda już nie są razem! O tym poinformowała aktorka za pośrednictwem social media. “Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze”.

Antek Królikowski i Joanna Opozda zdecydowanie byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani potwierdzili swój związek jakiś czas temu za pośrednictwem social media. Chętnie publikowali w sieci wspólne zdjęcie oraz pojawiali się razem na imprezach. Para też zdążyła wybrać się na wspólne wakacje.

O aktorskiej parze pisali niemal wszystkie portale plotkarskie. W mediach nawet pojawiły się doniesienia, że Antek planuje oświadczyć się swojej ukochanej. Do tego jednak nie doszło.

Jak się okazało, Antoni i Joana się rozstali. O tym poinformowała na swoim instagramowym profilu aktorka. Gwiazda dodała, że “musi on poukładać swoje sprawy”.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku – napisała.