Koniec miłości z “Wyspy miłości”. Bardzo nieprzyjemny powód rozstania Pawła i Moniki

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski/Instagram

Paweł Tyburski i Monika Kozakiewicz z programu “Love Island. Wyspa miłości” nie są już parą. Gwiazdy reality show poinformowali o swoim rozstaniu.

Tyburski i Kozakiewicz występowali w pierwszej edycji programu “Love Island”. Choć nie doszli do finału, nie wygrali głównej nagrody, to z gorącej Hiszpanii wrócili jako gorąca para.

Relacjom i pięknym zdjęciom na Instagramie nie było końca. Do czasu. Jak się okazuje, miłości z “Wyspy miłości” już nie ma.

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski rozstali się, o czym poinformowali – a jakże – na Instagramie. Powód? Nieprzyjemny.

Jak relacjonowała Monika, Paweł ją zdradził, a niejako przy okazji “złapał” chorobę weneryczną. Choć szybko relację usunęła, to tematu nie dało się już przemilczeć.

Po kilku godzinach do sprawy odniósł się sam zainteresowany, czyli Paweł. Przyznał, że zdradził niedawną ukochaną i podobno bardzo tego żałuje. Na temat drugiej sugestii, jakoby drogą płciową przyjął jedną z chorób, nie wypowiedział się.

“Nagrywam tę relację, bo właśnie zawalił mi się mój cały świat przez moją głupotę, chciałbym was ostrzec, abyście szanowali i kochali to co macie. (…) Nagrywam to dlatego, że nas, to jest mnie i Moni, już nie ma, dlatego, że odstawiłem numer jakiś czas temu. (…) Nie wstydzę się tego, że płaczę, bo nie wstydzę się tego, że w końcu pokochałem kogoś całym sercem i teraz odpowiadam za swój błąd z przeszłości” – mówił drżącym głosem (cytat za: plejada.pl).

Para wykasowała także ślady swojego związku z Instagrama, tzn. oboje usunęli wspólne zdjęcia.