Kontrowersyjna Edzia Górniak argumentuje złoty bilet. “Muzyka zawsze powinna łagodzić obyczaje”

Edyta Górniak
Edyta Górniak fot. screen youtube.com

Edyta Górniak ostatnio wzbudza wiele kontrowersji. Jej teorie na temat pandemii koronawirusa przyciągnęły oczy całej Polski. Teraz, w trakcie “The Voice of Poland” znów nawiązała do ciężkiej sytuacji.

Edyta Górniak już od jakiegoś czasu spełnia się w roli jurorki popularnego w Polsce show “The Voice of Poland”. Piosenkarka również tam wzbudza wiele emocji, które nie zawsze są pozytywne. Teraz ofiarowała jednemu z uczestników złoty bilet. Argumentacja wyboru okazała się doskonałą okazją do przemycenia słów o trudnej sytuacji, która sparaliżowała świat.

“Cieszę się, że tak pięknie brzmieliście dzisiaj. Bałam się o wszystkich uczestników. Dzisiaj są tak trudne czasy na świecie, że atmosfera serca jest trochę inna. Bałam się, że zabraknie Wam skupienia, woli walki. Pokazaliście, że muzyka nadal niesie piękną energię, motywującą, uzdrawiającą i pod każdym względem piękną. Muzyka zawsze powinna łagodzić obyczaje. Chciałabym podarować złoty bilet czyli gwarancję przejścia do kolejnego odcinka… Ignacemu” – powiedziała.

Co sądzicie o ostatnich wybrykach Edzi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here