Królowa Elżbieta II wiedziała o epidemii przed jej wybuchem?! Są dowody

Królowa Elżbieta II boi się koronawirusa. Zrobiła TO po raz pierwszy od ponad 60 lat! Foto: print screen z YouTube/Dla Ciekawskich
Królowa Elżbieta II boi się koronawirusa. Zrobiła TO po raz pierwszy od ponad 60 lat! Foto: print screen z YouTube/Dla Ciekawskich

Wygląda na to, że królowa Elżbieta II boi się koronawirusa. Podczas wręczania zasłużonym Brytyjczykom Orderów Imperium Brytyjskiego w marcu, monarchini miała na sobie element garderoby, który przykuł uwagę obserwatorów.

Królowa Elżbieta II boi się koronawirusa, podobnie jak wszyscy. Nikt bowiem nie chce zachorować.

Jeszcze w marcu monarchini wręczała zasłużonym Brytyjczykom Orderów Imperium Brytyjskiego. Wyróżnienie to jest przyznawane za wybitne osiągnięcia w różnych dziedzinach życia.

W czasie uroczystości Elżbieta II miała na sobie rękawiczki. Założyła ten element garderoby podczas tej ceremonii po raz pierwszy od ponad 60 lat. Ostatni raz królowa miała na sobie rękawiczki w 1954 r. Zrezygnowała z nich z powodów praktycznych. Bez rękawiczek łatwiej jest bowiem przypiąć order.

W tym roku królowa znowu założyła rękawiczki. Jak dowiedział się brytyjski dziennika “The Mirror”, miało to związek z pojawieniem się koronawirusa na Wyspach. Czy myślicie, że już wtedy Królowa przewidywała jak poważna będzie to sytuacja?