“Królowa życia” miała poważny wypadek! Izabela Macudzińska: “Otarłam się o śmierć” [FOTO]

Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska Foto:instagram.com/justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska z “Królowych życia” miała poważny wypadek samochodowy. Gwiazda TTV zamieściła w sieci zdjęcie swojego rozbitego auta.

“Królowe życia” to show na antenie stacji TTV, w którym już od kilku lat bohaterowie pokazują swoje luksusowe życie. Gdy w 2016 roku projekt startował, nikt się nie spodziewał, że osiągnie tak ogromny sukces.

Izabela Macudzińska to jedna z najpopularniejszych bohaterek show. Ostatnio celebrytka zamieściła w sieci niepokojące zdjęcie. Jak się okazało, Iza po raz drugi miała wypadek samochodowy. Przypomnijmy, że pod koniec zeszłego roku gwiazda TTV wraz z mężem rozbili się luksusowym BMW na Dolnym Śląsku.

Tym razem królowa opublikowała zdjęcie z wypadku, który przytrafił się jej na początku czerwca. Samochód celebrytki dosłownie wbił się w przydrożny słup.

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy i nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić, bo psychicznie byłam wrakiem człowieka. W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie każdą minutę, każdą sekundę. To, że otarłam się o śmierć, o swoje życie pokazało mi, że jeszcze bardziej doceniam wszystko, co mam i kogo mam – napisała Iza.

View this post on Instagram

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić bo psychicznie byłam wrakiem człowieka . W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie każda minutę każda sekundę . To ze otarłam się o smierć o swoje życie pokazało mi ze jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam . Przemeczenie, stresy , wzięły góre i tak to się skończyło . Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała . Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną bo innego wyjaśnienia nie mam na to . Wiem jednak jedno życie jest zbyt krótkie aby przejmować się pierdołami aby wiecznie żyć w biegu . Czasem trzeba zwolnić i cieszyć się tym co jest w danej chwili , bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzień . Dziękuje moim bliskim ze w tych dniach byli i są ze mną za ich wsparcie ❤️to kochani ku przestrodze dla innych może to da niektórym do myślenia tak jak mi dało ❤️

A post shared by Izabela Macudzinska (@justuniquebyisabel) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here