“Królowa życia” po ciężkim wypadku samochodowym. Czy Dagmara Kaźmierska będzie normalnie chodzić? [FOTO]

Dagmara Kazimierska/Fot. Instagram: queen_of_life_77
Dagmara Kazimierska/Fot. Instagram: queen_of_life_77

Dagmara Kazimierska jest jedną z barwniejszych postaci telewizji TTV. Ostatnio uległa poważnemu wypadkowi i teraz stopniowo wraca do zdrowia…

Z nieznanych przyczyn samochód Dagmary zjechał z drogi i uderzył w betonową konstrukcję. Pacjentka trafiła do szpitala z dwoma otwartymi złamaniami nóg. Niedługo później na stacji TTV pojawił się film, na którym widać, jak “Królowa Życia” próbuje stawiać pierwsze kroki po wypadku.

Pod filmem jedna z fanek zamieściła okrutny komentarz, na który Dagmara postanowiła odpowiedzieć w dość wulgarny i spontaniczny sposób. Powiedziała fanom, że jej reakcja jest spowodowana frustracją związaną z tym, że być może nigdy nie odzyska pełnej sprawności fizycznej.

Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze, ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś. Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty. Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści. I niestety czasem ból, niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę.

Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować odpisując na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz, zupełnie niepotrzebnie. Refleksja przyszła później, że nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami – napisała gwiazda TTV na Instagramie.

Ponadto pochwaliła się, że u jej boku pojawił się mężczyzna…

Wszystkim dużo MIŁOŚCI I TOLERANCJI ŻYCZĘ. JA SWOJĄ MIŁOŚĆ JUŻ MAM, ale to jeszcze tajemnica, kto jest moim Misiem. TYLKO ONA NAS URATUJE – dodała Kaźmierska.

View this post on Instagram

💙Dzień dobry Serduszka Moje Kochane 💙Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze 😍😍😍❤️🙏🏻Piękne słowa wsparcia i troski ❤️❤️❤️🍀Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze 😢Niewiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś … 💔Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty ❤️Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści 😢I niestety czasem ból , niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę 😱🙈Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować odpisując na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz-zupełnie niepotrzebnie 🙈Refleksja przyszła później , że nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami 😷Dlatego pamiętajcie !!!🍀ŻEBY NIGDY . ALE TO NIGDY !!!!!!❤️💪🏻NIE PRZEGLĄDAĆ SIĘ W OCZACH NIEPRZYCHYLNYCH WAM OSÓB I NIE ZNIŻAĆ SIĘ DO ICH POZIOMU !!!!❤️❤️❤️Wszystkim dużo MIŁOŚCI I TOLERANCJI ŻYCZĘ ❤️❤️❤️JA SWOJĄ MIŁOŚĆ JUŻ MAM 😘😘😘😘😘🙊Ale to jeszcze tajemnica , kto jest moim Misiem 😉😉😉🐻🐻🐻💞🙊❤️❤️❤️❤️❤️❤️TYLKO ONA NAS URATUJE ❤️❤️❤️❤️💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 @krolowe_zycia_official @ttv.pl @conanbestia #miłość #stophejtowi

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on