Krzysztof Jackowski o przerażającej wizji: “Nie będziemy mieli praw”

jasnowidz Krzysztof Jackowski , co nas tam czeka. Foto: YouTube
Krzysztof Jackowski , co nas tam czeka. Foto: YouTube

Zamieszanie z wyborami, walka totalnej opozycji… okazuje się, że wszystko to może okazać się błahostką. Krzysztof Jackowski przedstawił przerażającą wizję, która może wskazywać, że rząd Prawa i Sprawiedliwości będzie chciał wprowadzić stan wojenny!

Ten protest, który ma być w Warszawie, będzie dużym, poważnym protestem. Ten protest będzie miał swoje konsekwencje. Pokaże, jak rząd jest zdeterminowany, przynajmniej na ten czas, do nieustępliwości – stwierdził w trakcie swojej wizji najpopularniejszy jasnowidz w Polsce.

Wszystko wskazuje jednak na to, że to dopiero początek złych informacji dla nas, jako obywateli.

Cały czas, mam odczucie i to mówię wam o tym, że w planie, jako element awaryjny jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu w Polsce. Wcale to nie musi być stan wyjątkowy, ale może to być stan alternatywny. Na tej zasadzie, że będzie można wprowadzać inne restrykcje, bardzo mocne. Zarazem nie będziemy mieli praw wynikających z wprowadzenia tej ustawy – stwierdził Jackowski.

 

4 KOMENTARZE

  1. Jakiś śmietnik się tu robi. Dzień w dzień widzę jakieś przepowiednie Jackowskiego. Jak będę chciał znać przyszłość zadzwonię do wróżbity Macieja z TVN-u a tu szukam rzetelnych informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here