Krzysztof Jackowski przepowiedział to trzy miesiące temu! “To nie jest przypadek”

książka o Krzysztofie Jackowskim
Jasnowidz Krzysztof Jackowski/ Fot.Instagram

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Mężczyzna od lat zajmuje się pomocą w rozwiązywaniu niewyjaśnionych zagadek. Prowadzi też swój kanał na Youtubie, na którym to dzieli się najnowszymi wizjami.

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, właśnie opublikował kolejne nagranie, w którym skomentował niedawne wydarzenia z okolic Kanału Sueskiego. To właśnie tam na mieliźnie utknął kontenerowiec płynący z Chin do Holandii, blokując tym samym inne statki w gigntycznym “korku”.

“Jeżeli chodzi o ten Kanał Sueski, być może to nie jest przypadek. Być może dlatego dało się to wyczytać trzy miesiące naprzód. To jest jakiś element pewnej układanki. Ja tu chcę zwrócić uwagę, że rzeczy, które dają się na przyszłość wyczuć, być może niektóre są zaplanowane, i dlatego emanują tym, że się wydarzą – mówi Jackowski w najnowszym nagraniu” – dowiadujemy się z ostatniego filmu.

Warto jednak przypomnieć słowa Jackowskiego, które wypowiedział ponad trzy miesiące temu w trakcie jednej ze swoich wizji…

“Mam takie wrażenie, że pewna cieśnina na morzu będzie zablokowana kilkoma statkami […] Mam odczucie, że pierwszy etap konfliktu, to będzie uderzenie z powietrza na statki na morzu. Kojarzy mi się, że cieśnina zostanie przez kilka statków zablokowana, a pretensje o to będzie miało kilka państw. A jedno Państwo to zrobi i w którymś momencie z powierza, zostaną te statki zbombardowane i to będzie to początek konfliktu zbrojnego na Bliskim Wschodzie” – przewidywał jasnowidz.