Krzysztof Jackowski zdradził co robi jak ma doła. “Wszyscy się dziwicie”!

Krzysztof Jackowski to stary ziomal! Jak mu smutno to słucha hip-hopu!
Krzysztof Jackowski to stary ziomal! Jak mu smutno to słucha hip-hopu!

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany i skuteczny jasnowidz w Polsce. Jak każdy ma czasami gorsze dni. Od paru miesięcy regularnie na YouTubie prowadzi swój kanał, gdzie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami. Często też rozmawia z nimi o swoich sprawach. Ostatnio jak sam powiedział “miał doła”. Co wtedy robi? Słucha hip-hopu!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Jego osiągnięcia są niezwykle. Jackowski pomógł na dzień dzisiejszy w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1100 innych tajemnic. Teraz od wielu miesięcy prowadzi swój program na YouTube.

Tam opowiedział co robi jak ma doła.

– Dzisiaj ja ma do Was prośbę. Mam strasznego doła i będzie to monolog. Ale myślę, że jak Wam powiem o swoim dole, to on się skończy. Zaraz uzasadnię dlaczego mam tego doła – zaczął Jackowski.

– Chyba nie naruszę praw autorskich, kiedy puszczę mały fragmencik Wam. Zawsze tego słucham, gdy ma m doła, gdy mi coś nie idzie i się męczę z tym cały dzień. To sobie puszczam, uwaga, bo wielu z Was by mnie nie posądziło, o to, że bardzo lubię hip-hop.

– Zwłaszcza z tamtych lat, sporo lat wstecz. Polski hip-hop. Jednym z najlepszych zespołów z tamtych lat, które mi się podobały i podobają do dzisiaj jest zespół WWO – W Witrynach Odbicia. Jednym z moich ulubionych utworów jest “Jeszcze będzie czas”.

– Dużo jest prawdy w tych piosenkach, i mimo, że to młodzi zbuntowani ludzie śpiewali. To to był fajny okres, można było dużo przez takie piosenki powiedzieć. Nawet komuś takiemu starszej daty jak ja. Więc nie posądzajcie mnie, że jako, że jestem starszy to słucham Mieczysława Fogga. – powiedział uśmiechnięty Krzysztof Jackowski.

Poniżej całość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here