Księżna Kate na terapii. Dlaczego uczęszczała na spotkania dla osób chorych psychicznie?

Księżna Kate/photo: instagram: theroyalfamily
Księżna Kate/photo: instagram: theroyalfamily

Księżna Kate szukała pomocy w specjalistycznym ośrodku. Czy to kolejna poważna choroba w rodzinie królewskiej?

Do mediów trafiła informacja o tym, że Kate Middleton była jedną z osób uczęszczających na terapie w specjalistycznym ośrodku dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Ta informacja zmartwiła nie tylko Wielką Brytanię, ale i cały świat. Księżna Kate cieszy się popularnością i sympatią w wielu jego zakątkach.

I tym razem nie było się bez „miłego” zaskoczenia. Jak się okazało, księżna po raz kolejny pokazała oddanym fanom swoje wielkie serce. Co prawda, uczęszczała na terapię, ale nie dlatego, że sama potrzebowała fachowej pomocy.

Jej brat, James Middleton, wyznał ostatnio, iż od paru lat ciężko chorował na depresję i zmagał się z zespołem ADD (pochodną ADHD) objawiającym się zaburzeniami koncentracji. Ukojenie przyniosła mu dopiero terapia, którą przeszedł razem ze swoimi bliskimi. Było to rozwiązanie, które pomogło zarówno jemu, jak i członkom jego rodziny. Dzięki pomocy mogli zrozumieć co dzieje się z psychiką Jamesa.

Nie musimy się więc martwić już o księżną. Możemy za to cieszyć się, że po raz kolejny okazała swoje serce i dzielnie wspierała ukochanego brata w tak trudnym czasie.