Lemieszewski świeci “palmą” nad Wisłą [FOTO]

Lemieszewski świeci
Kamil Lemieszewski/Fot. Instagram @kamillemie_official

Czego się nie robi, by utrzymać się na topie podczas zakazu wychodzenia z domu. Celebryci przechodzą samych siebie, by zwrócić na siebie uwagę. Idealnym przykładem “świeci” Kamil Lemieszewski.

Ostatnio Natalii Siwiec zarzucono, że pokazuje ciało w egzotycznych miejscach i nawet w dobie pandemii nie chce zejść z pierwszych stron gazet. Jej kolega po fachu, model Kamil Lemieszewski, idzie w tym samym kierunku – nie dać o sobie zapomnieć fanom.

Lemieszewski także postanowił dodać stare zdjęcie z jednej z rozbieranych sesji. Followersi zwycięzcy drugiej edycji “Big Brothera 2” przyzwyczaili się już do jego zapędów do obnażania się.

Tym razem Kamil zrobił to pod palmami. Celebryta nie omieszkał przy tym dodać popularnego hasztaga #zostańwdomu.

Gwiazdor TVN 7 i aktor, mający już za sobą epizody w Hollywood, zastosował się do obostrzeń rządu i jak deklaruje, czas kwarantanny spędza zamknięty ze swoją żoną – Ewą Kępys.

Zdawać by się mogło, że dla tych dwojga to żadne wyzwanie. Kiedyś już raz zamknęli się w – domu Wielkiego Brata – i to na całe trzy miesiące. Zatem czym jest teraz miesiąc? Para ma Internet i rzeszę wiernych followersów. Tak więc są na tym etapie, że zamiast wygłupiać się na ekranie, mogą robić to na Instagramie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here