Linkimaster wraca do gry? Linkiewicz w Fame MMA 6

Linkimaster wraca do gry? Linkiewicz w Fame MMA 6
Marta Linkiewicz "Linkimaster"/Fot. Instagram @linkimaster

Choć Marta Linkiewicz objawiła się światu skandalem, ale i tak liczba jej followersów stale rośnie. Linkimaster zaczęła śpiewać i w kilka sekund rozkładać na łopatki “pyskate gwiazdeczki” w oktagonie. Szykuje się kolejna “wielka” walka w Fame MMA 6…

Choć walka Linkiewicz-Godlewska nie była oficjalną walką wieczoru, taką się stała. Ludzie zjeżdżali do Łodzi z całej Polski. Miesiąc przed sparingiem, media żyły tylko tymi nazwiskami. Linkimaster pokazała klasę. Czy powtórzy sukces w Fame MMA 6?

Linkiewicz stała się popularna za sprawą dość głośnego, wulgarnego i kontrowersyjnego filmu na Snap Chacie. Nagranie miało zniknąć z Internetu tak, jak jest to w założeniu aplikacji. Niestety video pobierano i udostępniano w sieci. Na drugi dzień nie dało się już nad tym zapanować. Dziewczyna chwaliła się upojną nocą, jaką przeżyła ze swoimi idolami.

Linkimaster czeka kolejne wyzwanie i to już trzecie w klatce. Tym razem jej przeciwniczką będzie Zusje. Instagramerka i piosenkarka, która jeśli bije się tak, jak śpiewa to Linkiewicz może być pewna kolejnego szybkiego zwycięstwa. “Patopiosenkarka” i “patoinfluencerka” staną do walki już 28 marca w Częstochowie.

Pozostaje więc wyczekiwać konferencji prasowych Fame MMA 6 duetu Linkiewicz-Zusje Fame. Te z udziałem Linkimaster zawsze są ciekawe. Co prawda żenują, ale uczą wielu nowych “patosłów”. W sumie, obie próbują śpiewać, więc być może niedługo pojawią się w sieci kolejne disy, jak miało to miejsce przed walką Godlewska-Ewelona…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here