Łukasz Jemioł sprzedaje maseczki ochronne! “Są z najwyższej jakości bawełny z warstwa poliestrowa”

Łukasz Jemioł Biedronka
Łukasz Jemioł/Fot. Instagram @lukaszjemiol

Łukasz Jemioł postanowił pomóc w walce z koronawirusem. Będzie sprzedawał maseczki ochronne własnej roboty, a dodatkowo wspomoże szpital.

Obecna epidemia koronawirusa odbija się na wszystkich, jednak możliwe, że najgorsze dopiero przed nami. Już na samym początku w ekspresowym tempie ze sklepów zaczęły znikać żele antybakteryjne i maseczki ochronne. Brakuje ich nie tylko w sklepach, ale i w samych szpitalach. Również z dnia na dzień wchodzą coraz to nowe obostrzenia. Od 16 kwietnia zostaje wprowadzony obowiązkowy nakaz noszenia maseczek ochronnych podczas wyjścia z domu. Minister zdrowia przekazał jednak, że nos i usta można zakryć za pomocą chusty lub szalika. W niektórych miastach pojawiły się specjalne “maseczkomaty”.

Z pomocą w tych czasach przychodzą nam również gwiazdy. Wiele z nich przekazało już pieniądze do wybranych przez siebie miejsc. Niektórzy jednak próbują pomóc trochę inaczej. Polski projektant, Łukasz Jemioł, wyszedł z inicjatywą sprzedaży własnych maseczek. 1000 ma trafić do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego. Wstawił na instagram zdjęcie prezentując nam ich wygląd.

Przekazuje 1000 maseczek ochronnych Mazowieckiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Radomiu . Państwo takze mogą pomoc . Kupując jedna maseczkę wiedz , ze druga automatycznie przekazywana jest służbie zdrowia . Maseczki są z najwyższej jakości bawełny z warstwa poliestrowa . Pomagajmy !” – czytamy w opisie.

Niedawno również blogerka modowa, Jessica Mercedes zdecydowała się pomóc z brakiem maseczek. Razem ze swoją marką Veclaim przekazała 2000 sztuk dla personelu medycznego w Polsce.

@Veclaim walczy z COVID – 19. Znaleźliśmy się w miejscu, w którym wszyscy pomimo wielu różnic musimy nauczyć się działać razem. Jako firmy, rodziny, jako ludzie. Postarajmy się dać z siebie tyle ile możemy. Wspierajmy się. W przyszłym tygodniu roześlemy 2000 sztuk maseczek ochronnych dla personelu medycznego do najbardziej potrzebujących placówek w Polsce.” – pisze.

Pochwalamy!