Magda Gessler i Kuba Wojewódzki we wspólnym projekcie! Będzie HIT?

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler
Kuba Wojewódzki i Magda Gessler fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki znane gwiazdy polskiego szołbiznesu. Niedługo zobaczymy ich we wspólnym projekcie. Znamy szczegóły całego przedsięwzięcia!

– Połączyłam siły z Kubą Wojewódzkim. Działamy na tej samej płaszczyźnie. – zdradziła restauratorka podczas rozmowy z JastrząbPost.

Nie jest tajemnicą, że przyjaźń Króla i Królowej TVN wykracza poza szklany ekran. Teraz okazało się, że Magda Gessler i Kuba Wojewódzki pracują nad wspólnym projektem. Już w Wielkanoc zobaczymy ich wyjątkowy program na YouTube.

– Nikt nikogo nie reprezentuje, każdy się wspiera. Będziemy razem robili YouTube’a. YouTube jest bardzo ważną częścią tego programu. Proszę oczekiwać Wielkanocy na YouTubie. Będzie to lifestyle’owy program – mówi restauratorka.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Kuba Wojewódzki otworzył w stolicy swoja restaurację. Prowadząca program “Kuchenne rewolucje” wyjaśniła więc przy okazji ogłaszania informacji o pracy przy wspólnym projekcie, czy nie czuje z tego powodu zagrożenia i czy traktuje lokal Wojewódzkiego jako konkurencję.

– Bardzo mi miło, że Kuba ma restaurację. Wisi tam moje zdjęcie. Jeszcze nie byłam, ale bardzo chętnie wpadnę – wyznała restauratorka.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here