Magda Gessler ma swoją… lalkę. “To makaron?!”

Magda Gessler i jej drogie faworki. Foto: print screen YT.
Magda Gessler i jej drogie faworki. Foto: print screen YT.

Marzeniem każdej dziewczynki jest wyglądać jak lalka Barbie. Samo porównanie czyjejś urody do lalki jest dużym komplementem. Co jednak, gdy to lalkę robi się na czyjeś podobieństwo? Taki zaszczyt dopadł Magdę Gessler.

Gwiazda “Kuchennych rewolucji” pochwaliła się na Instagramie swoim prezentem od jednej z fanek. Ta stworzyła specjalną lalę przypominającą Gessler. Królowa TVN-u zapytała internautów o ocenę podobieństwa. Ci docenili kunszt artystki.

W komentarzach pod zdjęciem można znaleźć mnóstwo ciepłych słów skierowanych zarówno do Magdy, jak i do jej fanki, która stworzyła mini Gessler. Niemniej jednak nie zabrakło też kąśliwej docinki na temat dystansu do siebie, jakim odznacza się restauratorka.

Lalkarka nie zapomniała o żadnym szczególe podczas tworzenia podobizny swojej idolki. Nawet o jej zamiłowaniu do kolorowych etnicznych strojów. Niemniej jednak, jak zauważyła jedna z fanek – włosy na pierwszy rzut oka, przypominają makaron… Jakby nie patrzeć, ten nieodzownie łączy się w profesją Gessler.

Kto by jednak pomyślał, że surowa i kontrowersyjna skandalistka, rzucająca jedzeniem we właścicieli restauracji, stanie się dla kogoś wzorem do stworzenia zabawki… Jak widać wyobraźnia fanów jest dość daleko idąca. Sama Magda jest zachwycona dość nietypowym prezentem. Swego czasu, takim upominkiem chwaliła się Cleo na swoim Instagramie. Czyżby obie celebrytki łączyła wspólna uzdolniona fanka? Tak czy owak, zdecydowalibyście się na zakup miniaturki rewolucjonistki TVN-u?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here