Magda Gessler upokorzona. Została nominowana do Biologicznej Bzdury Roku [FOTO/VIDEO]

Pierwszy live Magdy Gessler, czyli jak rzucać talerzami przez Internet
Magda Gessler/Fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler zdradziła, jak walczy z koronawirusem i nie tylko! Restauratorka twierdzi, że CEBULA … jest “zbiorowiskiem wszystkich świństw, które latają w powietrzu”. „To tylko teoria” nominował celebrytkę do Biologicznej Bzdury Roku.

– Cebula. To nie żart… poczytajcie uważnie!!! To działa. Ja mam cebulę przekorną na pół, wbijam ją na widelec posypujemy gruba solą … starczy na cały dzień … jest b. szkodliwa pod koniec dnia. Nie należy jej jeść w żadnej formie, tylko wyrzucić dobrze zamkniętą w foliową torebkę. Ważne! Jest ona zbiorowiskiem wszystkich świństw, które latały w powietrzu .. nasza polska jest dobra do tego celu b. b. ostra … i jedzmy ją na surowo, w sałatkach i twarożkach / to nie sposób na odganianie wampirów – czytamy na facebookowym profilu Magdy Gessler.

Restauratorka także wspomina o epidemii 1919 roku. Jak twierdzi Magda, jeden z lekarzy zobaczył pod mikroskopem, że wirusy są przyklejone do cebuli. Jednak pierwszy raz w historii wirusa pod mikroskopem widziano dopiero w 1935 roku.

– W 1919 roku, kiedy epidemia grypy zabiła 40 milionów ludzi na świecie, w USA był lekarz, który odwiedzał farmerów, aby im pomagać. Wielu z nich niestety zaraziło się chorobą i umarło. Ale gdy ten lekarz zaszedł do domu jednego z nich i ku jego zaskoczenia cała rodzina była zdrowa. Okazało się, że jego żona umieściła nieobraną cebulę w różnych pokojach w domu. Galen nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał i poprosił o obejrzenie jednej z cebul, pod mikroskopem. W rezultacie odkrył, że wirusy grypy są przyklejone do cebuli, i to uratowało tę rodzinę. – dodała.

Dzięki swojej wypowiedzi słynna restauratorka została nominowana do Biologicznej Bzdury Roku.

– Niestety, cebula nie chroni przed wirusami. Poza tym niemożliwe było w 1919 zobaczenie wirusów pod mikroskopem, bo mikroskopy elektronowe zaczęły powstawać w latach 30. XX wieku – czytamy na facebookowym profilu “To tylko teoria”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here